Кошик
393 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380665031343
+380665031343
+380965031343

Гірські велосипеди 27,5' - 28'

До Вашої уваги якісні німецькі велосипеди фірм "Mifa" і "KS Cycling".
"Mifa" - одна з найбільших компаній з виробництва велосипедів в Німеччині заснована в 1907 році в г.Зангерхаузене (Саксонія-Асхальт) Німеччина. Широкий модельний ряд для всіх категорій, розумна ціна, багаторічні традиції і сучасні технології - секрет успіху компанії MIFA AG. Збірка велосипедів проводиться безпосередньо в Зангерхазене. Вся продукція реалізується на внутрішньому ринку через великі торгові мережі такі як ALDI, REAL. Також "Mifa" продає свої велосипеди у Франції, Австрії, Бельгії.

Велосипеди "KS Cycling" виробляються фірмою "Schalow & Kroh GmbH" в місті Вупперталь, Німеччина. Фірма заснована в 2000 році і орієнтована на європейський ринок. Свою продукцію "KS Cycling" реалізує безпосередньо через свій інтернет-магазин і через велику торговельну мережу "REAL"

Ми пропонуємо вам:

- Розумну ціну

- висока якість

- гарантійне обслуговування

К Вашему вниманию качественные немецкие велосипеды фирм "Mifa" и "KS Cycling".
"Mifa" ― одна из наиболее крупных компаний по производству велосипедов в Германии основаная в 1907 году в г.Зангерхаузене (Саксония-Асхальт) Германия. Широкий модельный ряд для всех категорий, разумная цена, многолетние традиции и современные технологии ― секрет успеха компании MIFA AG. Сборка велосипедов производится непостедственно в Зангерхазене. Вся продукция реализируется на внутреннем рынке через крупные торговые сети такие как ALDI, REAL. Также "Mifa" продает свои велосипеды во Франции, Австрии, Бельгии.

Велосипеды "KS Cycling" производятся фирмой "Schalow & Kroh GmbH" в городе Вупперталь, Германия. Фирма основана в 2000 году и ориентирована на европейский рынок. Свою продукцию "KS Cycling" реализирует напрямую через свой интернет-магазин и через крупную торговую сеть "REAL"

Мы предлагаем Вам:

- разумную цену

- высокое качество

- гарантийное обслуживание