
- Нет в наличии
- Код: НФ-00015181
Самокат HUDORA BigWheel yellow Німеччина
3 599 ₴
+380 (66) 503-13-43
Менеджер
- +380 (73) 703-13-43Менеджер
- +380 (73) 094-09-51Керівник
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Самокат підходить дітям та дорослим
Опис товару:
- Самокат HUDORA BigWheel відрізняється сучасним дизайном
- Складна алюмінієва конструкція (в комплекті є плечовий ремінь, для того, щоб ви могли без проблем перенести самокат)
- Регульована висота керма від 79 до 104 см
- Світловідбивні елементи
- Вбудоване гальмо
- Колір: жовтий
Технічні характеристики:
- Розміри самоката: довжина близько 88 см
- Посадка: приблизно 33 х 11,5 см
- Колеса: High-Rebound-RX Ø 205 мм, литий поліуретан, кулькова вальниця 87 A ABEC 5, хром
- Максимальна вага користувача: 100 кг
Вага самокату:
- Близько 4,05 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hudora |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса | 205 мм |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
- Цена: 3 599 ₴




