
- Готово к отправке
- Код: НФ-00000389
Велопарковка на 2 велосипеди Cross-2 Польща
1 750 ₴
+380 (66) 503-13-43
Менеджер
- +380 (73) 703-13-43Менеджер
- +380 (73) 094-09-51Керівник
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велопарковка CROSS-2 - двостороння велопарковка, яка підходить для велосипедів будь-яких видів та розмірів, включаючи велосипеди із дисковими гальмами.
Технічні характеристики:
Стан - новий
Кількість паркомісць - 2
Розміри (ШхВхГ) - 54х42х54 см
Ширина позиції - 6 см
Відстань між позиціями - 42 см
Вага - 6 кг
Матеріал - оцинкована сталь
Спосіб монтажу - на землю (гвинти в комплекті)
Метод паркування - двосторонній
Регулювання кута паркування - 90 та 45 градусів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 54 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 54 мм |
| Количество мест | 2 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 42 мм |
- Цена: 1 750 ₴





