
- Під замовлення
- Код: НФ-00000331
Відправка з 09 травня 2026Велопарковка на 4 велосипеди Smile-4 Польща
4 900 ₴
+380 (66) 503-13-43
Менеджер
- +380 (73) 703-13-43Менеджер
- +380 (73) 094-09-51Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велопарковка SMILE-4 - двостороння велопарковка, яка підходить для велосипедів будь-яких видів та розмірів, включаючи велосипеди із дисковими гальмами.
Технічні характеристики:
Стан - новий
Кількість паркомісць - 4
Розміри (ШхВхГ) - 138х30х58 см
Ширина позиції - 6 см
Відстань між позиціями - 42 см
Вага - 13 кг
Матеріал - оцинкована сталь
Спосіб монтажу - на землю (гвинти в комплекті)
Метод паркування - двосторонній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 138 мм |
| Кількість місць | 4 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 4 900 ₴








